Myrflodammens Skidförening
  
 
 »   Startsidan
 »   Till Samfällighet
 »   Nyheter
 »   Kalender
 »   Forum
 »   Verksamhet
 »   Styrelse
 »   Bildarkiv
 »   Protokoll
 »   Avgifter
 »   Stadgar
 »   Karta
 »   Backen och spåren
 »   Länkar
 »   Frågor och Svar
 »   Besöksfrekvens
 »   Om webbplatsen

 »   Admin
  

Styrelse

 

Skidföreningens styrelse

Ordförande   Petra Grünau              petra@hskskidor.se                  
                                              070-559 66 16       
Sekreterare   Annkatrin Forsling       annkatrin.forsling@telia.com
    
och vice ordförande                              070-608 56 73 

Kassör           Anita Thune               anita@myrflogarden.se
                                                            070-852 11 77
Ledamot       Hans Johansson          hans.forkarby@telia.com          
                                                             070-642 78 36 
           
Ledamot       Bengt Eriksson            bengt.eriksson@hedins.se       
                                                             070-331 01 14      
Ledamot       Björn Thune               bjorn@myrflocenter.se
               
                                                             070-590 82 70
Ledamot       Hannibal Thorsen      hannibal@arcticelements.com
 
                                                             070-615 51 56  
Ledamot       Andreas Lindqvist       andreas@aktivitetsteamet.se   
                                                             070-2692692
Webbredaktör Britta Lincoln             britta@lincoln.se                          

                                                             070-603 13 46

     Augusti 2018
V Mån Tis Ons Tor Fre Lör Sön
31  12345
326789101112
3313141516171819
3420212223242526
352728293031

 Nyheter

  • GDPR
GDPR för Myrflodammen...
(2018-07-23)

  • Liften
Liften i vår slalomba...
(2018-04-16)

  • Lägesrapport 21 mars.
Våra skidspår är bra,...
(2018-03-22)


Webbplatsen baserad på: FSY PLUS 2.1
© Wikinggruppen